ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU



PARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat C + E/C + kwalifikacja wstępna przyspieszona = pakiet - szybki kurs

2023-11-15
Kursant: Bartłomiej Litwiński


Jestem bardzo zadowolony z kursu kat. c oraz kat. c/e oraz kwalifikacje na przewóz rzeczy. Kurs realizowałem pod czujnym okiem Pana Macieja Bełza. Pan Maciej to bardzo dobry instruktor,który potrafi w prosty i czytelny sposób przekazać wiedzę i nauczyć wszystkich manewrów. Egzaminy wewnętrzne miałem z Panem Łukaszem Jankowskim oraz z Krzyśkiem Porzyczkiem, którzy przekazali mi swoje cenne uwagi i rady. Chciałbym podziękować również Pani Natalii I Agacie za bardzo miła obsługę w biurze. Panie za każdym razem z uśmiechem i przyjemnością wszystko dokładnie wytłumaczyły i pomogły. Polecam szkołę jazdy kursant.