DOSKONALENIE JAZDY

DOSKONALENIE JAZDY KAT. A i B
DOSKONALENIE TECHNIKI JAZDY - MOTOCYKLE SEZON 2017 - HARLEY DAVIDSON

Sezon 2017. Rozpoczynamy szkolenie doskonalenia techniki jazdy na motocyklach od kat. AM, A1, A2, A. Szkolenie odbywać się będzie na placu manewrowym ul. Łagiewnicka 12 obok siedziby Pogotowia Ratunkowego w sąsiedztwie Szkoły Jazdy Kursant.

 

Szkolenie dotyczy jazdy miejskiej, różnego rodzaju technik, umiejętności wykonywania nagłych ominięć, prawidłowego awaryjnego hamowania, różnego rodzaju elementów w typowym szkoleniu GYMKHANA. Szkolenia będą odbywać się w każdą niedzielę niezależnie od pogody.

DOSKONALENIE TECHNIKI JAZDY MOTOCYKLE SEZON 2017 - OPINIE

Sezon 2017 rozpoczynamy szkolenie doskonalenia techniki jazdy na motocyklach od kat. AM, A1, A2, A. Szkolenie odbywać się będzie na placu manewrowym ul. Łagiewnicka 12 obok siedziby Pogotowia Ratunkowego w sąsiedztwie Szkoły Jazdy Kursant.

 

Szkolenie dotyczy jazdy miejskiej, różnego rodzaju technik, umiejętności wykonywania nagłych ominięć, prawidłowego awaryjnego hamowania, różnego rodzaju elementów w typowym szkoleniu GYMKHANA. Szkolenia będą odbywać się w każdą niedzielę niezależnie od pogody.

Odtwórz wideo
DOSKONALENIE TECHNIKI JAZDY NA MOTOCYKLACH W SEZONIE 2017 - SZKOLENIE

BEZPIECZNA JAZDA MOTOCYKLEM - SAM KURS TO NIE WSZYSTKO

Bezpieczna jazda motocyklem to nie tylko zbiór przepisów o ruchu drogowym. Znacznie ważniejsza jest prawidłowa technika poruszania się jednośladem. Kurs przygotowujący do egzaminu na prawo jazdy daje solidne podstawy, lecz nie warto na tym poprzestać. Nauka prawidłowego kierowania, reagowania w różnych sytuacjach zagrożenia lub po prostu sprawnego manewrowania na wąskiej ulicy wymaga kolejnych godzin ćwiczeń. Naszych kursantów od samego początku uczulamy, aby już po otrzymaniu upragnionych uprawnień dalej trenowali swoje umiejętności.

 

 

GYMKHANA MOTOCYKLOWA - SPORT, KTÓRY DOSKONALI TECHNIKĘ JAZDY

Szczególnie polecanym przez nas sposobem jest gymkhana motocyklowa. Gymkhana motocyklowa to sport polegający na bezpiecznym, szybkim i jednocześnie precyzyjnym pokonaniu trasy przejazdu. Tor wyznaczony jest przez pachołki ustawione na placu, co na pierwszy rzut oka do złudzenia przypomina zadania z placu manewrowego. To co jednak odróżnia gymkhanę od kursu prawa jazdy, to poziom umiejętności wymagany do pokonania trasy, ilość oraz złożoność figur gymkhanowych. Tor gymkhany składa się z wielu przeplatających się elementów. Znajdziemy tu zarówno zawracanie niemal w miejscu, przydatne na ciasnej osiedlowej uliczce, jak i bardzo długie, szybkie łuki przypominające raczej tor wyścigowy i pomagające w nauce prawidłowego doboru linii przejazdu przez zakręt. Jest slalom prosty i przesunięty, dzięki któremu motocyklista uczy się panowania nad motocyklem na małej przestrzeni zakorkowanej miejskiej ulicy. Dodatkowo start i meta przejazdu znajduje się w niewielkim polu ograniczonym pachołkami. Dzięki temu trening gymkhany uczy sprawnie ruszać i zatrzymywać się w wyznaczonym miejscu.

 

 

GYMKHANA W KURSANCIE

Kurs doskonalenia techniki jazdy motocyklem w Szkole Jazdy „Kursant” opiera się właśnie na elementach gymkhany. Dobry trening wymaga ustawienia skomplikowanej trasy. Ważne jednak, aby była ona również dostosowana do umiejętności trenujących motocyklistów, ponieważ zbyt trudny tor, sprawiający wrażenie niemożliwego do pokonania, prędzej zniechęci niż pomoże podnieść umiejętności. Elementem nie do przecenienia jest też oczywiście poprawna technika przejazdu. Wybranie odpowiedniej linii przejazdu, nawet w przypadku zwykłej „ósemki”, często powoduje sporo problemów. Właściwe operowanie gazem i hamulcami dodatkowo komplikuje sprawę. Dlatego nasze zajęcia podzielone są na bloki tematyczne, na których skupiamy się na poszczególnych elementach, aby na koniec połączyć je w całość. Ponadto przed przystąpieniem do zajęć na motocyklu, nasi instruktorzy szczegółowo tłumaczą na czym polega zadanie oraz w jaki sposób pomaga ono w czasie codziennej jazdy jednośladem. Niezwykle ważnym elementem przed rozpoczęciem jazdy jest też przystosowanie motocykla do jeźdźca. Z doświadczenia wiemy, że niewiele osób zdaje sobie sprawę z takiego zagadnienia jak ergonomia motocykla. Tłumaczymy co można poprawić i jak wpłynie to na komfort jazdy, oraz pomożemy w niezbędnych regulacjach. Obecny w naszej grupie mechanik motocyklowy podpowie też jak na co dzień dbać o stan swojego motocykla oraz dobrać właściwe ciśnienie w oponach. 

 

 

CZOŁOWI POLSCY ZAWODNICY GYMKHANY Z WROCŁAWIA INSTRUKTORAMI W OSK KURSANT

Zajęcia pomagają nam prowadzić czołowi polscy zawodnicy gymkhany z Wrocławia. Paweł Zachariasz, założyciel portalu motogymkhana.pl i jeden z najbardziej doświadczonych zawodników, startujących od początku popularyzacji gymkhany w Polsce. Maja Staniszewska, najlepsza kobieta w gymkhanie, mistrzyni Europy 2015. Tomasz Jagielski, szósty zawodnik klasy PRO w cyklu GymkhanaGP 2016. Oscar Kubicki, aktualny wicemistrz Polski w Gymkhanie, przez wiele lat rekordzista Polski w GP8.

DOSKONALENIE TECHNIKI JAZDY SAMOCHODEM OSOBOWYM W SEZONIE 2017

Doskonalenie techniki jazdy. Czy sądzisz że dla Ciebie byłoby potrzebne takie szkiolenie.

 

Uważam, że takie szkolenie dla większości kierowców byłoby potrzebne. Widzimy w trakcie takich szkoleń jakie błędy kierowcy popełniają.

 

Lepiej korygować takie błędy na placu w trakcie szkolenia. Popełniony błąd może się naprawdę źle skończyć i spowodować uszczerbek na zdrowiu dla Ciebie i innych uczestników ruchu. Zaangażowanie instruktora to podstawa dobrego szkolenia.

DOSKONALENIE TECHNIKI JAZDY SAMOCHODY OSOBOWE SEZON 2014

Szkoła Jazdy Kursant zaprasza na szkolenie z doskonalenia techniki jazdy. Niebawem ruszamy z zapisami !!!

 

OSK Kursant odpowiadając na zapotrzebowanie na doskonalenie technik jazdy rozpoczyna szkolenie doskonalące technikę jazdy oraz naukę jazdy w poślizgu kontrolowanym.

 

Obserwuj stronę www. Szkoły Kursant a dowiesz się kiedy rozpoczniemy pierwsze zapisy.

DOSKONALENIE TECHNIKI JAZDY SAMOCHODY OSOBOWE SEZON 2017 (SZKOLENIE)

Szkoła Jazdy Kursant kontynuuje doskonalenie techniki jazdy w trybie cyklicznym. Jako jedyni prowadzimy kurs prawa jazdy kat. B z możliwością doskonalenia techniki jazdy po odbiorze prawa jazdy

KURTYNA WODNA. DOSKONALENIE TECHNIKI JAZDY W SEZONIE 2014

Szkoła Jazdy Kursant zaprasza na szkolenie z doskonalenia techniki jazdy. Niebawem ruszamy z zapisami !!!

 

OSK Kursant odpowiadając na zapotrzebowanie na doskonalenie technik jazdy rozpoczyna szkolenie doskonalące technikę jazdy oraz naukę jazdy w poślizgu kontrolowanym.

 

Obserwuj stronę www. Szkoły Kursant a dowiesz się kiedy rozpoczniemy pierwsze zapisy.

MATA POŚLIZGOWA. DOSKONALENIE TECHNIKI JAZDY.

Doskonalenie techniki jazdy.Trening doskonalenia techniki jazdy dzielimy na różne ćwiczenia i konfiguracje. Głównie chodzi o to aby kierowca umiał zapanować nad pojazdem w różnych sytuacjach.

 

Symulator dachowania pokazuje nam jak łatwo stracić orientacje i działa na wyobraźnie. W trakcie szkolenia trudnym elementem jest wyhamowanie z dużej prędkości na łuku drogi.

 

Na filmie kursanci ćwiczą samochodem szkoły jazdy ale najlepiej jednak ćwiczenia wykonywać swoim prywatnym samochodem.

 

Sprawdzimy w trakcie takich ćwiczeń podsterowność i nadsterowność swojego pojazdu. Szkoła Jazdy Kursant zaprasza na kursy wszystkich kategorii prawa jazdy.Jesteśmy na I-miejscu w rankingu zdawalności WORD Wrocław.

PRZEDSTAWIAMY FILM Z DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY W SEZONIE 2016

Doskonalenie techniki jazdy. Trening doskonalenia techniki jazdy dzielimy na różne ćwiczenia i konfiguracje.

 

Głównie chodzi o to aby kierowca umiał zapanować nad pojazdem w różnych sytuacjach. Trudny m elementem jest wyhamowanie z dużej prędkości na łuku drogi.

 

Na filmie kursanci ćwiczą samochodem szkoły jazdy ale najlepiej jednak ćwiczenia wykonywać swoim prywatnym samochodem. Sprawdzimy w trakcie takich ćwiczeń podsterowność i nadsterowność swojego pojazdu.

SYMULATOR DACHOWANIA. DOSKONALENIE TECHNIKI JAZDY.

Doskonalenie techniki jazdy. Trening doskonalenia techniki jazdy dzielimy na różne ćwiczenia i konfiguracje. Głównie chodzi o to aby kierowca umiał zapanować nad pojazdem w różnych sytuacjach.

 

Symulator dachowania pokazuje nam jak łatwo stracić orientacje i działa na wyobraźnie. W trakcie szkolenia trudnym elementem jest wyhamowanie z dużej prędkości na łuku drogi.

 

Na filmie kursanci ćwiczą samochodem szkoły jazdy ale najlepiej jednak ćwiczenia wykonywać swoim prywatnym samochodem. Sprawdzimy w trakcie takich ćwiczeń podsterowność i nadsterowność swojego pojazdu. Szkoła Jazdy Kursant zaprasza na kursy wszystkich kategorii prawa jazdy. Jesteśmy na I-miejscu w rankingu zdawalności WORD Wrocław.

TEST ALKO-GOGLE. DOSKONALENIE TECHNIKI JAZDY.

Doskonalenie techniki jazdy. Trening doskonalenia techniki jazdy dzielimy na różne ćwiczenia i konfiguracje.

 

Głównie chodzi o to aby kierowca umiał zapanować nad pojazdem w różnych sytuacjach. Trudnym elementem jest wyhamowanie z dużej prędkości na łuku drogi. Na filmie kursanci ćwiczą samochodem szkoły jazdy ale najlepiej jednak ćwiczenia wykonywać swoim prywatnym samochodem.

 

Sprawdzimy w trakcie takich ćwiczeń podsterowność i nadsterowność swojego pojazdu. Szkoła Jazdy Kursant zaprasza na kursy wszystkich kategorii prawa jazdy. Jesteśmy na I-miejscu w rankingu zdawalności WORD Wrocław.

TROLEJE. DOSKONALENIE TECHNIKI JAZDY.

Trening doskonalenia techniki jazdy dzielimy na różne ćwiczenia i konfiguracje. Głównie chodzi o to aby kierowca umiał zapanować nad pojazdem w różnych sytuacjach.

 

Trudnym elementem jest wyhamowanie z dużej prędkości na łuku drogi. Na filmie kursanci ćwiczą samochodem szkoły jazdy, ale najlepiej jednak ćwiczenia wykonywać swoim prywatnym samochodem.

 

Sprawdzimy w trakcie takich ćwiczeń podsterowność i nadsterowność swojego pojazdu.

GOTOWY? NIE CZEKAJ DŁUŻEJ, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Call Now Button