ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2023-09-15
Kursant: Mateusz Skrzęta


Po 10 latach obrażania się na niezdane egzaminy, dopiero w Kursancie nauczyli mnie porządnie prowadzić i po kilku miesiącach zdobywania doświadczenia na drogach, mogę z czystym sumieniem polecić tą szkołę jazdy i wystawić pozytywna opinię (a nie lubię tego robić, bo internet służy mi głównie do szkalowania). Należy tu również napisać kilka słów o instruktorze, z którym miałem przyjemność poznawać w praktyce zasady ruchu drogowego od nowa. Na początku miałem lekkie obawy i sceptyczne nastawienie że względu na młody wiek Seweryna jednak okazało się, że to równy gość- pełen profesjonalizmu i humoru. W porządku chłop i do tego uczynny. Podejrzewam, że jakby Go poprosić to nawet i w polu pomoże i chrzan zetrze. Ewidentnie zasługuje na podwyżkę chociaż nie mam pojecia ile zarabia. 10/10