ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2023-09-13
Kursant: Monika Sikorska


Jeśli szukacie miejsca przyzjaznego przyszłym kierowcom, to dobrze trafiliście. Zaczynając od bardzo pomocnych, smympatycznych Pań pracujących w biurach 1 i 2, kończąc na świetnych instruktorach. Miałam szczęście trafić na najlepszych. Moim głównym instruktorem był Pan Zbigniew- totalny profesjonalista dla ambitnych. Człowiek równie wymagający, co sympatyczny. Panie Zbyszku, jazdy z Panem były przyjemnością nawet kiedy zbierałam opiernicz (zawsze słuszny)! Nie mniej profesjonalny jest Pan Sebastian, z którym miałam przyjemność jeździć uzupełniająco - polecam wszystkim, którzy szukają świetnego nauczyciela, ale też spokoju podczas nauki. Egzamin wewnętrzny trzy razy zdawałam u Pana Roberta, gdyby nie On na pewno nie byłabym świadoma jak wygląda egzamin państwowy, wielkie dzięki! Reasumując, jeśli chcecie tak jak ja zdać egzamin państwowy za pierwyszm razem i bez obaw wsiadać i jechać i do tego poznać świetnych ludzi skorzystajcie z Ich pomocy!