ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2023-08-23
Kursant: Joanna Leja


Bardzo polecam szkołę jazdy Kursant. Do której się zgłosiłam po bardzo złych doświadczeniach w innej szkole. Trafiłam na Edytę Polon, która wróciła mi całkowicie wiarę w to, że mogę zrobić prawo jazdy. Edyta ma masę cierpliwości i wiedzy jeśli czegoś nie rozumiesz to stara się to wytłumaczyć z każdej strony. Nie podnosi głosu, nie przemądrza się tylko skupia się na tym jak najlepiej nauczyć. Kiedy nie udało nam się zgrać godzin Edyta dała mi namiar na Basię i Maję. To takiego dream teamu było mi potrzeba. Oby takich wspaniałych kobiet było więcej w szkołach jazdy. Egzamin praktyczny zdany, tylko dzięki temu, że dziewczyny nie pozwoliły mi odpuścić i wspierały. Dziękuję Wam po stokroć.