ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2023-05-19
Kursant: Paweł Jackiewicz


Szanowne kursantki i kursanci - przyszli i obecni. W dniu dzisiejszym bezbłędnie zdałem swój egzamin na prawo jazdy kategorii B i na petardzie dołączyłem do grona kierowców. To był dobry dzień i wielki sukces, który zawdzięczam swojemu instruktorowi, panu Sebastianowi Skrętkowiczowi. Swoją przygodę w Kursancie zaczęliśmy 20 godzin kursu temu. Ponieważ szkoła mojego pierwszego wyboru okazała się ogromnym rozczarowaniem, a nauka tam skończyła się niezdanym egzaminem, postanowiłem, że chcę uczyć się u najlepszych, i z tego powodu wybrałem tę szkołę. 20 godzin spędzone w naprawdę miłej atmosferze dodały mi pewności siebie i wiary w nowo nabywane umiejętności. Z panem Sebastianem trenowaliśmy na trasach egzaminacyjnych, które w dniu egzaminu powtórzyły się w 99% (różnica jednego zakrętu :)). Sam egzamin był więc dla mnie przyjemnością. Bardzo żałuję, że nie zdecydowałem się na naukę w Kursancie od początku. Jeżeli więc zdecydujecie się Państwo na tę szkołę, to z całą odpowiedzialnością polecam pana Sebastiana Skrętkowicza - człowieka o wysokiej kulturze osobistej i kompetencjach, ogromnej przenikliwości i zapobiegliwości. To po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu. W porównaniu z poprzednią szkołą moje nastawienie uległo istnemu przebiegunowaniu. Tam bowiem jazda była przykrą koniecznością, a tutaj naprawdę ogromną przyjemnością i fajną przygodą, a przecież zdany egzamin to dopiero początek drogi kompetentnego kierowcy. W jazdach z panem Sebastianem, poza naprawdę luźną atmosferą i jednoczesnym poczuciem bezpieczeństwa, szczególnie ceniłem sobie możliwość wyczucia samochodu. Tam, gdzie było to możliwe i bezpieczne, mogłem samodzielnie popełniać błędy i samodzielnie szukać z nich wyjścia, a kiedy to stanowiło problem, zaraz słyszałem pomocny komentarz od swojego instruktora. Kiedy wracałem z egzaminu, czułem ogromną radość i satysfakcję, ale przez głowę przeszła mi też myśl - kurcze, to już koniec jazd z tym fajnym gościem. Nauka u mojego instruktora, pana Sebastiana Skrętkowicza, była tak wartościowym doświadczeniem, że aż szkoda było zdać ten egzamin od razu. Panie Sebastianie gorąco pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego, a nowym adeptom tej sztuki takiego instruktora.