ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Szkolenie uzupełniające

2023-05-11
Kursant: Magdalena Berestecka


Bardzo polecam Szkołę Jazdy Kursant, a w szczególności polecam naukę jazdy u boku Pani Barbary Tomaszewskiej. Pani Basia wkłada w swoją pracę dużo serca i zaangażowania, dokłada wszelkich starań, by kursant zdobył potrzebną wiedzę i umiejętności. Pani Basia wszystko spokojnie i dokładnie tłumaczy, jest przy tym cierpliwa i stara się, by kursant wszystko na pewno zrozumiał i czuł się pewnie przy prowadzeniu samochodu oraz wykonywaniu wszelkich manewrów. Dodam również, że Pani Basia wspiera i daje poczucie, że każdy jest w stanie zdać egzamin na prawo jazdy i bezpiecznie poruszać się po drogach samodzielnie. Do każdego ucznia podchodzi bardzo indywidualnie. Ogromnie się cieszę, że dokonałam takiego wyboru, ponieważ Pani Basia bardzo dobrze przygotowała mnie do egzaminu nie tylko „technicznie” ale i „psychicznie”. Dzięki Pani Basi nabrałam pewności siebie za kierownicą i egzamin zdałam za pierwszym razem. Pani Basiu, jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję!