ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2022-11-21
Kursant: Valentyna Bolhova


Jestem obcojęzyczna. Podeszłam do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Szkolenie przechodziłam z panem Sebastianem Skrętkowiczem. Nie wierzyłam, że może być tak dobrze: spokojny, zdecydowany, zero agresji, tłumaczący na bieżąco, nie podnoszący głosu. Człowiek który został stworzony przez naturę między innymi do tego właśnie stanowiska. Nie szarpie za kierownicę, nie pomrukuje głupot pod nosem których nikt nie rozumie, absolutne przeciwieństwo innego, którego spotkałam wcześniej. Jestem zachwycona, tym bardziej, że nadal ucze sie jexyka polskiego. To co on przedstawiał sobą wykracza poza schemat nauczyciela. 100% profesjonalizmu i 100% zadowolenia z mojej strony. Dziękuję, że mogłam trafić na kogoś takiego jak pan Sebastian Skrętkowicz ze Szkoły Jazdy Kursant