ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2022-11-10
Kursant: Anastazja Mitas


Bardzo polecam szkołę, a w szczególności Pana Bartłomieja Majewskiego!! Lekcje prowadzone były profesjonalnie, ale zawsze z humorem. Panowała miła atmosfera, która sprzyjała szybkiemu przyswajaniu wiedzy. Dzięki obecności Pana Majewskiego czułam się w samochodzie bezpiecznie i szybko nabrałam pewności siebie w jeżdżeniu. Konstruktywna krytyka oraz natychmiastowe wyjaśnianie błędów i pomoc w ich poprawianiu były obecne na każdym kroku kursu, a co dla mnie najważniejsze, cały czas podkreślane było, że robienie błędów jest naturalną, nieodłączną częścią procesu nauki. Po kursie z Panem Majewskim byłam w stanie bezbłędnie zdać egzamin za pierwszym razem oraz czuję się gotowa do samodzielnego jeżdżenia samochodem:)