ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat C - szybki kurs

2021-12-13
Kursant: Konrad Kotarba


Wielkie dzięki dla Super Instruktora kat. C Pana Michała Kołodzieja i dla całej Ekipy Kursanta. Szczególnie polecam zajęcia praktyczne z Panem Michałem. 30 godzin w MAN-ie 12.240 spędzone w super atmosferze i z naciskiem na niuanse, które można spotkać na egzaminie państwowym. Sposób tłumaczenia i poczucie humoru Pana Michała - BEZCENNE!! Zero spiny, nadęcia i takich tam. Nawet jak opieprzy, to kulturalnie i z wytłumaczeniem każdego detalu i z uśmiechem zarówno na placu jak i w mieście. Najważniejsze - nauczy opanowania i spokoju w prowadzeniu ciężarówki. Pochwalę się - egzaminy zdane za pierwszym podejściem i naprawdę z wielką rezerwą (teraz się zastanawiam, czego ja się obawiałem:)). Polecam Kursanta i Pana Michała Kołodzieja