ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat C + Kwalifikacja wstępna przyspieszona = pakiet

2021-09-01
Kursant: Marcin Staniszewski


Chciałbym serdecznie polecić wszystkim Szkołę Jazdy Kursant, a w szczególności Pana Instruktora Ryszarda Kończaka i Marcina Zarembę. Obaj Panowie to profesjonaliści, z dużym doświadczeniem i bardzo dużą ilością cierpliwości, co w moim mniemaniu jest kluczowym aspektem jeśli chodzi o bycie dobrym instruktorem :). Są wymagający i wiele oczekują od swoich kursantów jednak takie podejście tylko procentuje na późniejszym egzaminie państwowym. Dziś 1.09.2021 zdałem egzamin praktyczny na kategorię C za pierwszym razem, wszystko dzięki wspomnianym powyżej Panom, którzy wiele mi pomogli. Nie mógłbym zapomnieć o Paniach z biura (Pani Ania i Pani Agata) zasługują również na słowa uznania, dzięki nim wszelkie formalności były bardzo proste, a jeśli czegoś nie wiedziałem zaraz otrzymywałem pomoc :) dziennie mają masę kursantów i wszystko sprawnie potrafią zorganizować, co zasługuję na pochwałę. Dziękuje i jeszcze raz polecam Kursanta wszystkim tym, którzy marzą o kategorii C lub wyższej. Pozdrawiam Marcin Staniszewski