ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2021-08-23
Kursant: Jakub Ozimek


Jestem niesamowicie zadowolony ze szkolenia w Kursancie, w głównej mierze dzięki świetnemu instruktorowi, Panu Bartłomiejowi Majewskiemu. Nie jestem w stanie wymyślić lepszego nauczyciela. Pan Bartek zawsze w klarowny sposób przekazywał wiedzę. Dzięki super atmosferze jazdy nigdy nie były nudne czy monotonne. Od pierwszych godzin czułem dużą pewność na drodze, pomimo braku doświadczenia. Udało mi się ukończyć kurs praktyczny w ciągu miesiąca, czego inne szkoły nie były w stanie zaoferować. Pan Bartek był elastyczny jeśli chodzi o godziny, do tego stopnia, że raz zgodził się przyjść w swój dzień wolny, aby pomóc mi lepiej się przygotować. Dzięki niemu zdanie egzaminu państwowego było tylko formalnością :)