ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B na automacie

2020-08-30
Kursant: Zosia


Miałam przyjemność zostać dobrym kierowcą dzięki robieniu prawa jazdy kat. B1 i B w szkole nauki jazdy Kursant. Polecenia wielu znajomych okazały się trafione. Nauka jazdy z Panem Grzegorzem Hałasem zaowocowała zdaniem obu egzaminów przy pierwszym podejściu. Pan Grzegorz skupia się na swojej pracy, dając cenne wskazówki przyszłym kierowcom, buduje ich prawidłowe nawyki i uczy opanowania za kierownicą, pełen profesjonalizm. Dodatkowo mogę tez serdecznie polecić drugiego instruktora Pana Sebastiana Skrętkowicza , z którym choć jeździłam tylko pare godzin to i tak zdążył mi udzielić cennych porad przed samym egzaminem.