ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B samochód z automatyczną skrzynią biegów oraz dla osób niepełnosprawnych

2020-01-16
Kursant: Kornelia Ludwikowska


Polecam Szkołę Jazdy Kursant, a w szczególności lekcje z panem Sebastianem Skrętkowiczem. Niezwykle spokojny, konkretny i cierpliwy nauczyciel, dzięki któremu zdanie egzaminu za 1. razem nie było problemem. Nie mogłam trafić na lepszego instruktora; żaden błąd nie został niezauważony, a manewry wymagające poprawy były ćwiczone aż do skutku, co jest bardzo ważne. Dodatkowo, takie lekcje są nie tylko przygotowaniem do egzaminu, ale i (a właściwie to przede wszystkim) do codziennej, bezpiecznej jazdy. Panie Sebastianie, jeśli Pan to czyta, to jeszcze raz dziękuję za cierpliwość do wielu moich błędów (oraz za ich korekcję!) i za współpracę! Będę bardzo miło wspominać te lekcje.