ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2019-06-12
Kursant: Łucja Lwandowska-Bugaj


Jeżeli chodzi o Szkołę Jazdy "Kursant", gorąco w te upały polecam. Szczególnie instruktora Pana Łukasza Cisowskiego. W szkole, w której wykupiłam kurs pomimo wyjeżdżonych godzin nie czułam się pewnie. W pewnych momentach brakowało zrozumienia i prób rozwiązania problemu. To Pan Łukasz już od samego początku zorientował się w czym jest rzecz i spokojnie z cierpliwością tłumaczył i ćwiczył manewry, które sprawiały mi dużo trudności. Myślę, że ten właśnie Pan to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku z pasją do tego co robi i szacunkiem oraz ze zrozumieniem do kursanta. Żałuję, że nie zapisałam się do szkoły "Kursant" od samego początku, a wykupiłam jedynie dodatkowe jazdy. Dzisiaj zdała egzamin na prawo jazdy i to dzięki Panu Łukaszowi Cisowskiemu, który przygotował mnie do egzaminu tak jak należy oraz do jazdy po drogach już po zdanym egzaminie.....Panie Łukaszu, dziękuję. Doszkalające jazdy już tylko z Panem.