ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij


Zapisz się i wybierz "Płacę z PayU" - w kolejnym kroku wybierz "Raty" i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2019-05-29
Kursant: Arkadiusz Salar


Dzień po zaliczeniu egzaminu wewnętrznego, dzień z prawem jazdy! Wszystko dzięki Panu Sylwestrowi Butwickiemu. Jest jednym z instruktorów nauki jazdy 'Kursant' we Wrocławiu. Nauka u niego to naprawdę prawdziwa nauka! Przygotował mnie od całkowitego zera (nigdy nie prowadziłem samochodu) w 30 godzin do zdania egzaminu za 1 razem! Sam byłem w szoku, że można tak szybko ogarnąć taką masę różnych zachowań i przepisów, ale jak ktoś się stara, to wszystko da się osiągnąć. Jako instruktor jest człowiekiem wymagającym i nie toleruje własnych widzimisię, ale to tylko pomaga bardzo szybko nałapać dobrych nawyków w czasie jazdy, co zresztą bardzo pomaga potem zdać egzamin. Serdecznie polecam Pana Sylwestra.