ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2018-04-28
Kursant: Natalia K.


Bez wahania mogę stwierdzić ze trafiłam na bardzo dobrą szkołę jazdy i mogę ją polecić każdemu kto ma zamiar nauczyć się jeździć, zdobyć wiedzę i zdać egzamin. Obsługa w biurze była bardzo miła i sprawna, nie musiałam nigdy długo czekać. Gdy czegoś nie wiedziałam śmiało mogłam pytać i na wszystko w związku z kursem mogłam dostać odpowiedź. Terminy wykładów z teorii były w tygodniu lub w weekend w porachbporannych lub wieczornych. Wykłady były konkretne, rzeczowe, wykładowcy zaangażowani i z pasją. Czuło się ze chcą przekazać nam rzetelnie swoją wiedzę. Instruktora tez miałam bardzo dobrego. Pan B. Majewski jest surowym nauczycielem ale szanuje czas i pieniądze kursanta. Nie pisze smsow, nie rozmawia przez telefon jak słyszałam od innych znajomych jak mieli kurs w innych szkołach. Uważnie obserwuje jazdę kursanta, zwraca uwagę na błędy i dobrze wykonane manewry. Wymaga od kursanta pełnego skupienia się na jeździe i wiedzy na temat zasad ruchu drogowego. Egzamin państwowy zdałam za pierwszym razem. Idąc na egzamin byłam pewna ze go zdam, nie było innej opcji. Szkoła pomogła mi się perfekcyjnie przygotować.