WYPEŁNIJ FORMULARZA ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: 3128 zł Cena promocyjna*: 3128 zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2017-08-06
Kursant: Monika Wilman


Z ręką na sercu polecam OSK Kursant oraz Pana Roberta Staszkiewicza. Przesympatyczny człowiek oraz pełen profesjonalizmu instruktor z wysoką kulturą osobistą. Do każdego kursanta podchodzi indywidualnie i nawet z nieco nierozgarniętej osoby potrafi stworzyć pewnego siebie pro kierowcę! Państwowy egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem, a więc mówi to samo za siebie. Atmosfera podczas jazd była naprawdę pozytywna, miło wspominam te kilkadziesiąt godzin. Pan Robert nie wprowadza niepotrzebnego stresu, jest opanowany i uważny, kiedy trzeba postawi kursanta do pionu. Szczery, ale nie chamski. Posiada największą cierpliwość na świecie, mimo wielu wystawień jej na próbę ;) Polecam serdecznie każdemu kto chce w szybki i miły sposób nauczyć się jeździć!