Ładowanie strony
WYPEŁNIJ FORMULARZA ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: 2964 zł Cena promocyjna*: 2964 zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2017-04-26
Kursant: Magdalena Czekajło


Po ukończeniu kursu na prawo jazdy kat B w innej szkole jazdy, chciałam sprawdzić swoje umiejętności kierowania samochodem w Kursancie, ponieważ miałam wiele wątpliwości. Dostałam numer kontaktowy do Pana Tomasza Woźniaka. Moje wątpliwości okazały się słuszne, w poprzedniej szkole uczono mnie prowadzenia pojazdu w sposób schematyczny, nie miałam wyczucia pojazdu. Dopiero w Kursancie przy pomocy Pana Tomasza nauczyłam się kierować pojazdem i przede wszystkim oceniać sytuację na drodze i się do niej dostosowywać. Z lekcji na lekcje widziałam coraz większe postępy dzięki pomocy Pana Tomasza, a przyjemna atmosfera sprawiała, że na każdą lekcję szłam z uśmiechem na twarzy. Dzisiaj zdałam egzamin na prawo jazdy i jestem niesamowicie wdzięczna Panu Tomaszowi za dużo cierpliwości i profesjonalne przygotowanie do egzaminu państwowego.