ZAPIS NA KURS
Zamknij

Jazda dodatkowa kat A2 od 18 lat

Cena regularna: 130 zł Cena promocyjna*: 120 zł
PARAGON
FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Oświadczam, że zapoznałem się z postanowieniemi regulaminu szkolenia uzupełanijącego, który znajduje się na stronie: Regulamin Szkolenia Uzupełniającego. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jazda dodatkowa kat A2 od 18 lat

Jazda dodatkowa kat A2 od 18 lat

CENNIK

Płatność w całości: 130 zł
Płatność w całości cena promocyjna*: 120 zł


Podana cena dotyczy 1 godziny jazdy.
(*) Cena promocyjna dotyczy kursantów po podstawowym kursie w OSK Kursant.

Najważniejsze informacje

Szkolenie dodatkowe na prawo jazdy

Jazdy odbywają się głównie w strefie egzaminacyjnej na motocyklu Honda NC700SC. Motocykl jest identyczny z motocyklem zakupionym przez WORD.

Szkoła Jazdy Kursant posiada blisko WORD-u plac manewrowy, jest możliwość przećwiczenia zadań egzaminacyjnych na placu manewrowym tuż przed egzaminem państwowym. Istnieje swobodna możliwość wyboru godzin zajęć od godz. 7:00 do 22:00 wraz z weekendami. Po dodatkowych ustaleniach, realizujemy rozpoczęcie zajęć w innym miejscu niż strefa egzaminacyjna blisko WORD.

W związku z awarią strony internetowej, której naprawa może potrwać dłużej w przypadku nie otrzymania meila potwierdzającego zapis, proszę o kontakt meilowy biuro@kursant.wroclaw.pl. Będziemy w odpowiedzi przekazywali Państwu wszelkie informacje.

Dokładamy wszelkich starań, aby naprawić usterkę jak najszybciej, za niedogodności przepraszamy.

Przypominamy o zapoznaniu się z regulaminem.

Przy wysyłaniu formularza do rezerwacji jazd prosimy dokonać wpłaty na konto.

Istnieje możliwość podpisania regulaminu oraz dokonania płatności gotówką na miejscu w biurze przy ul. Tarnogajskiej 5/9.

Podpisanie regulaminu oraz dokonanie wpłaty jest niezbędne, aby rozpocząć procedurę przydzielania instruktora na zajęcia.