ZAPIS NA KURS
Zamknij

Szkolenie uzupełniające

Cena regularna: 120 zł
PARAGON
FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Oświadczam, że zapoznałem się z postanowieniemi regulaminu szkolenia uzupełanijącego, który znajduje się na stronie: Regulamin Szkolenia Uzupełniającego. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Szkolenie uzupełniające

Szkolenie uzupełniające

CENNIK

120 zł


(*)Podana kwota jest ceną za jedną godzinę zajęć praktycznych na kat. B

Najważniejsze informacje

Szkolenie uzupełniające jest dla osób, które zrealizowały już kurs podstawowy na prawo jazdy.

Kurs podstawowy mógł być zrealizowany nawet 10 lat wstecz. Kurs podstawowy można zrealizować raz w życiu (pomijamy sytuację kiedy jest zabrane prawo jazdy itp.).

Co należy zrobić w sytuacji kiedy szkolenie podstawowe jest ukończone, ale nie podchodziliśmy do egzaminu państwowego w WORD bądź egzamin był negatywny i nie czujemy się na siłach aby zdać ?

  • Jeżeli kurs był realizowany po 2013r. wystarczy z PKK zgłosić się do OSK i zapisać na szkolenie uzupełniające
  • Jeżeli kurs był realizowany przed 2013r. należy udać się do urzędu miasta według miejsca zameldowania, z archiwum wybrać zaświadczenie o ukończeniu kursu. Następnie należy udać się do okienka po PKK. Z PKK zgłosić się do OSK i zapisać na szkolenie uzupełniające

Szkolenie uzupełniające służy przygotowaniu do egzaminu państwowego w WORD.

Kursant sam decyduje jaką ilość godzin chce wykupić.

Z naszej strony otrzymują Państwo szkolenie na najwyższym poziomie, instrukotrów z wieloletnim doświadczeniem, którzy pomogą przygotować się do egzaminu państwowego.

Więcej informacji można zasięgnąć w biurze

  • 713367808,
  • 607662688,
  • 607662677

W celu zapisania się wystarczy kliknąć w "zapisz się i opłać kurs" podać swoje dane wybrać ilość godzin i opłacić (opłaty można dokonać również gotówką na miejscu). PKK można wysłać meilowo biuro@kursant.wroclaw.pl bądź przekazać osobiście w biurze.

Instruktor prowadzący będzie przydzielany po zaksięgowaniu opłaty.

 

 

NULL