ZAPIS NA KURS
Zamknij

Szkolenie uzupełniające

Cena regularna: 120 zł
PARAGON
FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Oświadczam, że zapoznałem się z postanowieniemi regulaminu szkolenia uzupełanijącego, który znajduje się na stronie: Regulamin Szkolenia Uzupełniającego. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Szkolenie uzupełniające

Szkolenie uzupełniające

CENNIK

120 złJazda dodatkowa (1h): 100 zł


(*)Podana kwota jest ceną za jedną godzinę zajęć praktycznych na kat. B
(**) cena za jazdę dodatkową obowiązuje osoby z poza OSK przy wpłacie gotówką w biurze lub u instruktora i jest kwotą netto.

Najważniejsze informacje

Szkolenie uzupełniające jest dla osób, które zrealizowały już kurs podstawowy na prawo jazdy.

Kurs podstawowy mógł być zrealizowany nawet 10 lat wstecz. Kurs podstawowy można zrealizować raz w życiu (pomijamy sytuację kiedy jest zabrane prawo jazdy itp.).

Co należy zrobić w sytuacji kiedy szkolenie podstawowe jest ukończone, ale nie podchodziliśmy do egzaminu państwowego w WORD bądź egzamin był negatywny i nie czujemy się na siłach aby zdać ?

  • Jeżeli kurs był realizowany po 2013r. wystarczy z PKK zgłosić się do OSK i zapisać na szkolenie uzupełniające
  • Jeżeli kurs był realizowany przed 2013r. należy udać się do urzędu miasta według miejsca zameldowania, z archiwum wybrać zaświadczenie o ukończeniu kursu. Następnie należy udać się do okienka po PKK. Z PKK zgłosić się do OSK i zapisać na szkolenie uzupełniające

Szkolenie uzupełniające służy przygotowaniu do egzaminu państwowego w WORD.

Kursant sam decyduje jaką ilość godzin chce wykupić.

Z naszej strony otrzymują Państwo szkolenie na najwyższym poziomie, instrukotrów z wieloletnim doświadczeniem, którzy pomogą przygotować się do egzaminu państwowego.

Więcej informacji można zasięgnąć w biurze

  • 713367808,
  • 607662688,
  • 607662677

W celu zapisania się wystarczy kliknąć w "zapisz się i opłać kurs" podać swoje dane wybrać ilość godzin i opłacić (opłaty można dokonać również gotówką na miejscu). PKK można wysłać meilowo biuro@kursant.wroclaw.pl bądź przekazać osobiście w biurze.

Instruktor prowadzący będzie przydzielany po zaksięgowaniu opłaty.

 

 

NULL