ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

O szkole

Strefa egzaminacyjna

Jednym z ważniejszych atutów Szkoły Jazdy KURSANT jest jej położenie w bezpośredniej bliskości Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, w strefie egzaminacyjnej.

O zaletach takiego położenia szkoły nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Największą zaletą jest oszczędność czasu.Kursanci z każdej innej szkoły mogą również uczyć się w strefie egzaminacyjnej, jednak tylko Ci którzy zdecydowali się na Szkołę Jazdy KURSANT nie tracą czasu na dojazd do strefy.Mogą dzięki temu bardzo dokładnie poznać teren, na którym przyjdzie im zdawać egzaminy.Oczywiście nasi kursanci odbywają jazdy również w innych okolicach. Bo przede wszystkim liczy się wszechstronność i bezpieczeństwo!