ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

O szkole

Historia Szkoły Jazdy

Szkoła Jazdy Kursant została założona w 2000 roku przez Andrzeja Świsulskiego w 2003 roku do spółki dołączył Sławomir Grad.

Pierwsza siedziba znajdowała się na ul Międzyleskiej i tam też znajdował się plac manewrowy. W związku z rozwojem firmy i powiększeniem floty pojazdów oraz chęcią rozszerzenia na inne kategorie zdecydowaliśmy na zmianę lokalizacji na ul Tarnogajską 5/9. Szkoła Kursant rozpoczęła działalność od 2 pojazdów i 2 pracowników.

Dzisiaj posiadamy wszystkie kategorie prawa jazdy - kat AM, A, A1, A2, B, B1, C, D, E/B, E/C, szkolenia na automacie, szkolenia dla osób niepełnosprawnych, robimy uprawnienia na wózki widłowe, świadectwa kwalifikacji,kwalifikacja wstępna przyspieszona, HDS (dźwigi),Dźwigi samojezdne, szkolenie ADR, certyfikat kompetencji zawodowej poza tym liczne kursy doszkalające, kursy z dofinansowaniem UE oraz kursy na koparko-ładowarki,koparki, ładowarki oraz drobny sprzęt budowlany.W firmie Kursant pracuje dzisiaj ponad 60 pracowników.

Zakładając szkołę najważniejsze było dla nas to, żeby szkoła położona była w strefie egzaminacyjnej  blisko ośrodka egzaminacyjnego, od początku stawialiśmy na jakość szkolenia.

W 2010 r otrzymaliśmy od Kursatorium Oświaty akredytację poświadczającą wysoki poziom szkolenia.Najważniejsze założenia zostały spełnione Szkoła Jazdy Kursant jest zawsze w czołówce najlepszych szkół  a od 2011 r. zajmujemy 1 - miejsce w rankingu zdawalności ośrodka egzaminacyjnego . W roku 2013 otrzymaliśmy status SUPER OŚRODKA SZKOLENIA .Dla właścicieli i pracowników Szkoły Jazdy Kursant najważniejsze było i jest utrzymanie poziomu szkolenia i dobra atmosfera którą tworzy cały kolektyw.

Obecna lokalizacja Szkoły Jazdy Kursant ul. Tarnogajska 5/9.