ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

O szkole

Fundacja Zapobieganie Wypadkom Drogowym

Miło nam Państwa poinformować, że Szkoła Jazdy Kursant jest oficjanym członkiem Fundacji Zapobieganie Wypadkom Drogowym.

 

Celem Fundacji, będącej organizacją pożytku publicznego, jest ograniczenie zagrożeń i podniesienie poziomu wiedzy oraz świadomości społecznej w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego, zmniejszenie moralnych i materialnych strat, jakie ponosimy wskutek wypadków drogowych na polskich drogach. Wciąż co roku ginie na nich kilka tysięcy osób, a dziesięciokrotnie więcej odnosi obrażenia ciała, częstokroć skutkujące trwałym kalectwem. W wymiarze materialnym tracimy rocznie kilka procent produktu krajowego brutto (PKB).

Nasi Członkowie i Ambasadorzy:

  • biorą udział w opiniowaniu aktów prawnych i rozwiązań organizacyjnych, które zwiększą bezpieczeństwo na drogach
  • podejmują działania z zakresu wychowania komunikacyjnego społeczeństwa, w tym szczególnie dzieci i młodzieży
  • promują przepisy prawa i zasady bezpiecznego udziału w ruchu drogowym w mediach
  • podejmują inicjatywy mające na celu podniesienie poziomu kształcenia kandydatów na kierowców i kierowców oraz wspierają ośrodki szkolenia kierowców
  • inicjują działania na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym w lokalnych środowiskach
  • uczestniczą w pracach licznych gremiów ogólnopolskich i regionalnych, których zadaniem jest zapobieganie wypadkom drogowym.