ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Doskonalenie kat. A i B VIDEO

Symulator dachowania. Doskonalenie techniki jazdy.

Doskonalenie techniki jazdy. Trening doskonalenia techniki jazdy dzielimy na różne ćwiczenia i konfiguracje. Głównie chodzi o to aby kierowca umiał zapanować nad pojazdem w różnych sytuacjach. Symulator dachowania pokazuje nam jak łatwo stracić orientacje i działa na wyobraźnie. W trakcie szkolenia trudnym elementem jest wyhamowanie z dużej prędkości na łuku drogi. Na filmie kursanci ćwiczą samochodem szkoły jazdy ale najlepiej jednak ćwiczenia wykonywać swoim prywatnym samochodem. Sprawdzimy w trakcie takich ćwiczeń podsterowność i nadsterowność swojego pojazdu. Szkoła Jazdy Kursant zaprasza na kursy wszystkich kategorii prawa jazdy. Jesteśmy na I-miejscu w rankingu zdawalności WORD Wrocław.