WYPEŁNIJ FORMULARZA ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Doskonalenie kat. A i B VIDEO

Doskonalenie Techniki Jazdy Samochody Osobowe sezon 2016 (symulator dachowania)

Doskonalenie techniki jazdy .Trening doskonalenia techniki jazdy dzielimy na różne ćwiczenia i konfiguracje.Głównie chodzi o to aby kierowca umiał zapanować nad pojazdem w różnych sytuacjach .Symulator dachowania pokazuje nam jak łatwo stracić orientacje i działa na wyobraźnie. W trakcie szkolenia trudnym elementem jest wyhamowanie z dużej prędkości na łuku drogi .Na filmie kursanci ćwiczą samochodem szkoły jazdy ale najlepiej jednak ćwiczenia wykonywać swoim prywatnym samochodem .Sprawdzimy w trakcie takich ćwiczeń podsterowność i nadsterowność swojego pojazdu. Szkoła Jazdy Kursant zaprasza na kursy wszystkich kategorii prawa jazdy.Jesteśmy na I-miejscu w rankingu zdawalności WORD Wrocław.