WYPEŁNIJ FORMULARZA ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Doskonalenie kat. A i B VIDEO

Doskonalenie Techniki Jazdy Samochody Osobowe sezon 2017

Doskonalenie techniki jazdy.Czy sądzisz że dla Ciebie byłoby potrzebne takie szkiolenie.Uważam że takie szkolenie dla większości kierowców byłoby potrzebne.Widzimy w trakcie takich szkoleń jakie błędy kierowcy popełniają.Lepiej korygowac takie błędy na placu w trakcie szkolenia.Popełniony błąd może źle zakończyć jazdę i spowodować uszczerbek na zdrowiu dla Ciebie i innych uczestników ruchu. Zaangażowanie instruktora to podstawa dobrego szkolenia. Ten film jest przykładowym filmem nagramy do tego tematu jeszcze inne filmy. Szkoła Jazdy Kursant zaprasza na kursy wszystkich kategorii prawa jazdy. Jesteśmy na I-miejscu w rankingu zdawalności WORD Wrocław.