ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2024-02-22
Kursant: Gabriela Iwańczak


Chciałabym bardzo podziękować szkole nauki jazdy Kursant . Ma bardzo szeroki wybór instruktorów. Kilku z nich mogłam poznać. Najlepszy był zdecydowanie Mirek K. Trafiłam do niego przez bardzo szczęśliwy przypadek i bardzo szybko udało mu się mnie przekonać do siebie. Mirek jest sympatyczny, empatyczny, bardzo dobrze tłumaczy i jest bardzo cierpliwy (w przeciwieństwie do innych instruktorów, których poznałam). Nigdy nie myślałam, że będzie ze mnie dobry kierowca, ale dzięki empatii mojego instruktora i bardzo miłej atmosferze z łatwością nauczyłam się prowadzić samochód. Mirek rozpoznał moją słabość (słabe nerwy) i od razu starał się mi pomóc, aby zdać egzamin na prawo jazdy bez stresu i w jak największym komforcie. Udało mi się to za pierwszym razem. Oczywiście jestem z tego bardzo zadowolona, ​​egzaminatorka była bardzo sympatyczna, a egzamin nie trwał długo. Jedyną negatywną rzeczą w zdaniu egzaminu jest to, że nie będę już miała żadnych lekcji jazdy. Zawsze były dla mnie highlight of the day. Jeśli więc zdecydujesz się na naukę jazdy w szkole nauki jazdy Kursant, z czystym sumieniem mogę polecić Mirka K. na instruktora nauki jazdy. To bardzo spokojny, cierpliwy, otwarty i bardzo miły Gentleman.