ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat E/B szybki kurs

2024-02-11
Kursant: Pawel


Witam Wszystkich zainteresowanych wyborem firmy kursant. Nie bez powodu mają I miejsce w rankingach. Wszyscy szkoleniowcy (instruktorzy) to profesjonaliści w czystej postaci z wzorowym podejściem do swojej pracy. Punktualność, humor, cierpliwość oraz bardzo szczegółowe podejście do jazdy kursanta oraz odwzorowywanie na każdej lekcji przyszłego egzaminu ułatwiło i rozwiało każde moje wątpliwości . Dużym atutem jest roszada wśród instruktorów p. Krzysztof, Michał, Stanisław podczas moich lekcji, dzięki czemu każdy z nich rzucał nowe światło na różne elementy jazdy. Szkoda marnować czas w poszukiwaniu innej szkoły. Wybór może być tylko jeden Lider - KURSANT Wrocław. Powodzenia wszystkim przyszłym kierowcom, a Panom instruktorom ogromne dzięki za mistrzowskie nauki i wskazówki. Kat B+E.