ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

2012-08-30
Kursant: Natalia G.


Dziękuję moim 3 wspaniałym instruktorom za przyjemność jazdy! Dawidowi Jankowskiemu za spokój, opanowanie i ogromną cierpliwość w czasie jazdy oraz ujarzmienie mojego narwanego charakteru ;) P. Sylwestrowi Butwickiemu dziękuję za cenne rady, niezwykle miłą atmosferę oraz za wszystkie drogowe pułapki z którymi przyszło mi się zmierzyć :) No i w końcu największe podziękowania dla mojego WIELKIEGO nauczyciela - Czarka Karpińskiego, dzięki któremu zdałam za I razem!! Dziękuję Ci za fachowe przygotowanie do egzaminu, za niezwykle cenne uwagi, za naukę, która przynosiła mi dużo radości i za egzamin, który okazał się dla mnie po prostu drobnostką! :D Cieszę się ogromnie, że miałam możliwość uczyć się u tak wspaniałego instruktora, jakim jesteś. A wszystkim tym, którzy myślą, że zdanie egzaminu na prawko jest niemożliwe, polecam Czarka, instruktora od przypadków beznadziejnych, dzięki któremu, takie osoby jak ja zdają za I razem! :)