ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2023-11-23
Kursant: Paulina Szewczyk


Zdałam za pierwszym razem! Jestem bardzo zadowolona ze Szkoły Jazdy Kursant. Moim instruktorem był Pan Sylwester Butwicki. To naprawdę złoty człowiek, z bardzo dobrym podejściem do kursanta. Do samego końca cierpliwie i dokładnie wszystko tłumaczył i pomagał zrozumieć. Kiedy zaczynałam jazdy byłam przerażona, miałam problem z podejmowaniem decyzji. Pan Sylwester się nie poddawał i na egzaminie jechało mi się bardzo dobrze i spokojnie. Pan Sylwester podczas nauki dokładnie wskazywał jaka jest trudność w danym miejscu, jak poprawnie przejechać, jak sobie poradzić w razie czego. Zdałam egzamin za pierwszym razem! Brawo Szkoła Jazdy Kursant! Polecam każdemu, kto chce porządnie przygotować się do egzaminu i później dobrze jeździć. Dziękuję raz jeszcze!