ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2023-11-15
Kursant: Aleksandra Szulc


Polecam instruktora Sebastiana Skrętkowicza. Byłam mocno zestresowana jeżdżeniem samochodem, ale dzięki temu, że instruktor był bardzo spokojny, szybko przestałam się bać. Mimo spokoju zapewniał on również poczucie bezpieczeństwa, nie denerwował się i nie krzyczał, ale jeśli widział, że chciałam zrobić coś głupiego, od razu mnie zatrzymywał, dzięki czemu powstrzymywał nie bezpieczne sytuacje. Gdy sobie z czymś nie radziłam, robiliśmy to zadanie tyle razy ile było trzeba, zawsze z dodatkowymi, przydatnymi wskazówkami. W skrócie - jeśli ktoś szuka spokojnego, rozważnego instruktora z dużą ilością umiejętności, polecam pana Sebastiana.