ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2023-09-11
Kursant: Ewelina K


Ogromnie polecam instruktorów panie Edytę Polon i Basię Tomaszewską. Jestem osobą, która swoje pierwsze jazdy na kat. B rozpoczynała w szkole Kursant, był to dla mnie ogromny stres, ale trafiłam świetnie. Panie instruktor wykazały się przeogromną wyrozumiałości, cierpliwością i wiedzą. Realizowały zadania egzaminacyjne krok po kroku. Nie było jakiegokolwiek problemu z dostosowaniem godzin jazd pod kursanta. Na jazdach panowała świetna, luźna atmosfera i po każdej godzinie miałam wrażenie, że nie jest ona stracona. Finalnie egzamin został zdany, dzięki pomocy i wsparciu Pani Edyty i Basi. Tuż przed egzaminem miałam dodatkową jazdę z panią Mają, która również służyła wsparciem. Panie mają podejście ludzkie i nie pozwalają się poddawać pomimo ciężkich początków. Serdecznie polecam!!!