ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B na automacie

2023-08-29
Kursant: Marta M


Moja przygoda z kursem na prawo jazdy zaczęła się po liceum, 3 egzaminy państwowe niezaliczone i wielka niechęć do podjęcia kolejnej próby. Jednak po 14 latach zdecydowałam się wrócić na kurs. Trafiłam do instruktorki Mai, która okazała się niesamowicie cierpliwą i wspierająca osobą. Tłumaczyła wszystko od A do Z, odpowiadała kilka razy na te same pytania. Rysowala mi nawet skrzyżowania równorzędne żeby lepiej zobrazować sytuację na drodze. I przede wszystkim wierzyła we mnie, motywowała dobrym słowem, kiedy ja totalnie straciłam nadzieję. Atmosfera na lekcjach była bardzo luźna. Maja świetnie potrafi rozładować stres i zmobilizować kursanta. Przygotowuje do jazdy nie tylko na egzamin, ale chętnie udzielą rad które przydadzą się gdy obok nie będzie instruktora. Jestem niesamowicie wdzięczna bo dzięki Mai, przestałam się bać jeździć i uwierzyłam że mogę być dobrym kierowcą. Po 20 kilku godzinach miałam już egzamin który skończył się wynikiem POZYTYWNYM. Maja dziękuję Ci jeszcze raz za cenną wiedzę i wspólny czas