ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2023-08-26
Kursant: Ewelina D.


Yeah, mamy to!!! :)) Zdobyłam prawo jazdy,a to za sprawą profesjonalnego przygotowania przez Panią Justynę Marcinkowską. Jestem Jej ogromnie wdzięczna, pomimo nie najłatwiejszej kursantki jaką byłam ;) to udało się jednak nauczyć mnie prowadzenia pojazdu ;P Pani Justynka ma nieprzeciętną wiedzę, którą przekazywała na każdych zajęciach, jak coś było niezrozumiałe to rozrysowywała na kartce. Zawsze uśmiechnięta z pozytywnym podejściem co ułatwiało pokonywać stres związany z jazdą. Wielkim plusem było dostosowanie godzin ponad programowych do mojego harmonogramu, za co stokrotnie dziękuję!!! Mój sukces to równie Pani sukces! Brawo! Dziękuję Pani Justyno