ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B na automacie

2023-07-30
Kursant: Danuta Bogubowicz


Jako przeszczęśliwa posiadaczka upragnionego prawa jazdy chciałabym napisać kilka słow podziękowań dla Szkoły Jazdy Kursant, którą bardzo polecam. Bardzo dziękuje Pani Maji Kaczmarek, Panu Sebastianowi Skrętowiczowi za cierpliwość, spokój, uśmiech i profesjonalne podejście. Wiele godzin spędziłam z nimi na jazdach, z których wracałam zadowolona, uśmiechnięta, z chęcią kontynuowania dalszej nauki. Dziękuje również Panu Andrzejowi Świsulskiemu za jego porady, uśmiech, życzliwość i filmy dostępne w internecie, które były bardzo pomocne przy egzaminach. Panu Robertowi Staszkiewiczowi za pomoc w pierwszym okresie szkolenia i pierwsze lekcje. Pani Tatianie i Pani Karolinie z biura szkoły za uśmiech i pomoc w każdej formalnej sprawie. Dziękuję również wszystkim pozostałym osobom ze Szkoły Jazdy Kursant, które przyczyniły się do zdobycia uprawnień, a których zapomniałam wymienić Danusia B.