ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat E/B szybki kurs

2023-05-25
Kursant: Tomek C


Kurs przeprowadzony bardzo szybko ale przy tym profesjonalnie. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu i późniejszej jazdy z przyczepą, szczegółowe zwracanie uwagi na prawidłowy styl jazdy i dobre przypomnienie ogólnych zasad. Podziękowania dla Michała Kwaśnik oraz Krzysztofa Kalinka za bezbłędnie przygotowanie do zdania egzaminu za pierwszym razem. To już mój drugi kurs w Kursancie (oba zdane za pierwszym razem). Kolejny, jeśli będzie potrzebny, na pewno odbędę w tej szkole jazdy. Polecam szczególnie za podejście do kursanta oraz elastyczność. Tu naprawdę czuć, że prowadzącym zależy aby dobrze Cię przygotować, żebyś zdał za pierwszym razem!