ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2023-05-17
Kursant: Julia Drożdż


Serdecznie polecam szkołę jazdy Kursant. W szczególności instruktora Pana Grzegorza Hałasa, z którym jazdy przebiegają w miłej atmosferze, a uwagi są przekazywane w konstruktywny i zrozumiały sposób. Dał mi wiele cennych rad odnośnie egzaminu państwowego oraz wykazał się niesamowitą cierpliwością podczas trwania całego kursu. Mogłam również liczyć na dostosowanie godzin jazd, tak, aby odpowiadały mi najbardziej. Polecam również Pana Tomasza Woźniaka, który pomógł mi przygotować się do zdania egzaminu państwowego, przypominając wszystkie ważne elementy oraz wprowadzając spokojną atmosferę. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc, którą uzyskałam w szkole Kursant