ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2023-05-17
Kursant: Kamila Brożyna


Gorąco polecam szkołę Kursant, a przede wszystkim instruktora - pana Zbigniewa Horosiewicza, któremu udało się odczarować wszystkie moje traumy po poprzednim kursie w innej szkole. Pozytywne i przyjazne podejście, metody nauki dostosowane do moich umiejętności, ale przede wszystkim do sposobu myślenia (które bardzo przydaje się na drodze ;)) to coś, z czym nie spotkałam się nigdy wcześniej! Ćwiczenia na początku jazd, aby skorygować błędy, materiały, które mogłam powtórzyć w domu i wiele cennych wskazówek, które otrzymałam od razu uświadomiły mi, że mam do czynienia z profesjonalistą. Bardzo dziękuję i jeszcze raz polecam pana Zbyszka wszystkim, którzy zastanawiają się jak i gdzie rozpocząć swoją przygodę z samochodem :)