ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat E/B szybki kurs

2023-05-13
Kursant: Sławek


Witam każdy , kto szuka Najlepszej szkoły jazdy w Okolicy powinien zagościć w KURSANCIE ! Poziom szkolenia jaki oferują instruktorzy powala na kolana ..przygotowanie przez Bardzo wykwalifikowany zespół do egzaminu pozwoli Ci zdać egzamin bez najmniejszego stresu , a to bardzo istotna kwestia! Odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach , to była czysta przyjemność korzystać z ich wiedzy oraz umiejętności jakie posiadają przygotowali mnie do kwalifikacji B/E , które oczywiście zdałem za 1 razem bez najmniejszych zastrzeżeń:) dziękuję przede wszystkim MICHAŁOWI, KRZYŚKOWI ORAZ STASZKOWI za mega kompetentne przygotowanie do egzaminu oraz przekazanie wiedzy , która pozwoliła otrzymać Nowe uprawnienia Panowie dziękuję Serdecznie! Polecam Każdemu!!!