ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2023-05-12
Kursant: Marlena Tomczak


Szkołę Kursant polecam każdemu, profesjonalni od samego początku do końca. Moim instruktorem był Pan Mirosław Wrona.. wspaniały człowiek! Pomocny, uśmiechnięty, wyrozumiały i NAPRAWDĘ cierpliwy. Pan Mirek ma wielki dar przekazywania wiedzy, wszystko zawsze było zrozumiałe a w razie wątpliwości wiedziałam że mogę zapytać o dosłownie wszystko bez żadnego zawahania. Godziny na jazdach mijały bardzo szybko i przyjemnie w naprawdę miłej atmosferze. Egzamin państwowy zdany oczywiście za pierwszym razem... bezbłędnie!! Dziękuję raz jeszcze z całego serca a szczególnie Panu Mirosławowi, do zobaczenia na drodze!!