ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

2012-10-12
Kursant: Marzena O.


Gorąco polecam instruktora PAWŁA DOMAŃSKIEGO, jest to człowiek bardzo wymagający, a z drugiej strony posiadający anielską, ale to anielską cierpliwość, wyprowadzić go z równowagi jest rzeczą niemożliwą ( wiem, bo próbowałam, ale nawet mi się to nie udało :D, patrząc na początki mojej jazdy, gdzie byłam kompletnie zielona za kółkiem, plac manewrowy był dla mnie drogą przez mękę, słowo ŁUK spędzało mi sen z powiek i wywoływało u mnie traumę- ileż tam drzew poleciało :D-,) tym bardziej go podziwiam, że wytrzymał ze mną tyle godzin, bo będąc na jego miejscu i mając tak opornego kursanta jak ja nie wiem co bym zrobiła....:D . Profesjonalizm i ogromne zaangażowanie w pracę Pana Pawła, umiejętność przekazywania wiedzy i tłumaczenia wszystkiego od 0 ( czasami powtarzanie setki razy tego samego ze stoickim spokojem) przyczyniły się do mojego sukcesu, w który wciąż nie mogę uwierzyć :). Jazdy z nim to była czysta przyjemność, w aucie panowała zawsze miła i przyjazna atmosfera, pozytywny człowiek, zawsze wesoły uśmiechnięty, zarażał swoim optymizmem i poczuciem humoru. Podczas słabszych momentów, bo i takie bywały pan Paweł potrafi wesprzeć kursanta i zmotywować go do działania. Przed samym egzaminem chyba bardziej wierzył w mój sukces niż ja sama. To tylko kilka z wielu atutów Pana Pawła, które można by wymieniać w nieskończoność. Będzie mi brakowało jazd z Panem :) Jeszcze raz DZIĘKUJĘ za cały trud włożony w moją edukację, (tym bardziej, że wiem jaka byłam oporna i to nie tylko na początku). I polecam wszystkim przyszłym kursantom- instruktora idealnego- PAWŁA DOMAŃSKIEGO :) specjalista ds. łuku-