ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2023-02-11
Kursant: Ewa Łukawska


Przygotowuję się do pierwszego podejścia do państwowego egzaminu Kat „B”. Może wydać się to dziwnym jednak po ukończeniu kursu w Warszawie, pełna większych oczekiwań postanowiłam odwiedzić Wrocław i poświęcić w szkole Kursant nieco więcej czasu na jazdy doszkalające. Był to strzał w dziesiątkę! YouTube nie kłamał! Wrocławski instruktor pan Andrzej Świsulski już po pierwszych minutach udowodnił, że naprawdę zasługuje na miano NAJLEPSZEGO INSTRUKTORA. Pełen cierpliwości, wiedzy, doświadczenia, opanowania, delikatny, a jednocześnie rzeczowy sprawił jak wiele zrozumiałam własnych niedociągnięć, bardzo wiele mnie nauczył i co ważne wyprowadził z kompleksów i niepewności pozwalając uwierzyć we własne możliwości. Wielkie Dziękuję panie Andrzeju za czas mi poświęcony i naukę. Serdecznie pozdrawiam i każdemu polecam Szkołę Kursant i właśnie Pana. Ewa Łukawska