ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2023-01-13
Kursant: Joanna


Gorąco polecam Szkołę Jazdy Kursant! Przede wszystkim instruktora Bartłomieja Majewskiego. Jest to instruktor z ogromną wiedzą, doświadczeniem, cierpliwością i poczuciem humoru, dzięki czemu jazdy od samego początku odbywały się w przyjaznej i luźnej atmosferze. Wszystko tłumaczone krok po kroku bez zbędnego pośpiechu i stresu. Bardzo dużo wskazówek praktycznych przydatnych nie tylko na egzaminie, ale także w przyszłości. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez p. Tomasza Sobola realizowane w sposób profesjonalny, przekazane najważniejsze informacje jak najbardziej przydatne na późniejszych jazdach i egzaminie. Polecam szkołę jak i instruktorów wszystkim, którzy nie tylko chcą zdać egzamin, ale także chcą być dobrymi kierowcami w przyszłości :)