ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2022-11-30
Kursant: Agata K


Polecam, polecam i jeszcze raz polecam :) korzystałam z usług tej szkoły i jestem mega zadowolona :) Zaczynając od początku... Panie z biura głównego Pani Natalia i Pani Agata bardzo sympatyczne i naprawdę z podejściem jak do człowieka, wszystko szybko, sprawienie i z uśmiechem na twarzy, za co serdecznie dziękuję :) Pan Jan "od teorii" bardzo przemiły człowiek, który w wesołej atmosferze potrafi "wyłożyć" wszystko od podstaw :) Za co również dziękuję :) No i oczywiście WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla Instruktora jazdy Pana Sylwestra Butwickiego za cierpliwość i fantastyczne podejście do niewierzącej we własne siły kursantki. Ogólnie mówiąc Właściwy Człowiek na Właściwym Miejscu :)