ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2022-11-14
Kursant: Patrycja Roziecka


Udało mi się zdać egzamin praktyczny za pierwszym razem, dzięki szkoleniu u instruktorów Jurka Witoszka, Jacka Magotta i p. Mariana Ramuta. Polecam panów, mają dobre podejście, są wyrozumiali i na bieżąco udzielają informacji zwrotnych podczas jazdy. Poza tym, wykupiłam dużo dodatkowych godzin jazdy, więc strefę egzaminacyjną wyćwiczyłam dokładnie. W szkole jest wielu instruktorów, jeśli nie mogłam się z kimś dogadać, albo znaleźć terminu na jazdy, w biurze bez problemu dostawałam namiary na kolejna osobę. Sama szkoła nie robi dobrego wrażenia, budynek zaniedbany, a powinien być wizytówką. Wykłady z teorii oparte na konkretnych przykładach, więc na plus. Niektóre tematy nie zostały jednak poruszone, albo tylko wspomniane. Nie polecam aroganckiego p. Henryka Guzy.