ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2022-11-14
Kursant: Nikola Puzan


Z całego serca polecam szkołę Kursant a w szczególności instruktora Pana Michała Kwaśnika, który jest niesamowity w tym co robi. Jest świetnym instruktorem, na lekcje przychodziłam z przyjemnością a dwie godziny mijały jak 20 minut. Lekcje odbywały się w cudownej atmosferze było mnóstwo śmiechu ale i też niezbędnej nauki. Przede wszystkim nauczono mnie, żeby rozumieć co się robi za kierownicą a nie jeździć na pamięć. Pan Michał tłumaczył wszystko bardzo dokładnie i z ogromnym spokojem. Egzamin zdany bezbłędnie z mniejszym stresem niż myślałam dzięki wsparciu i ogromnej wiedzy Pana Michała. Strefa egzaminacyjna oraz najtrudniejsze skrzyżowania były przeprowadzone do perfekcji dzięki czemu nic mnie na egzaminie nie zaskoczyło. Z całego serca dziękuję Panu Michałowi za perfekcyjne przygotowanie do egzaminu jak i do bycia kierowcą.