ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2022-09-30
Kursant: Justyna Honc


Jestem mega zadowolona, że trafiłam do tej szkoły! W szczególności z tego, że trafiam na Pana Zbigniewa Horosiewicza, który wie jak indywidualnie podchodzić do kursantów. Nie ukrywam, że ciężko się ze mną pracuje, a mimo tego ww. Instruktor jeszcze tam pracuje i nie uciekł :,). Myślałam, że będę się stresować i poprzejezdzam polowe ludzi we Wrocławiu, ale bardzo szybko moje wątpliwości rozwiał Pan Zbigniew. Zajęcia teorytyczne rownież mogę pochwalić, ponieważ na każde z moich milion pytań uzyskiwałam odpowiedzi i bardzo dokładnie wszystko było tłumaczone. Szczerze polecam tę szkołę! :) Jeśli będę startować na inne kategorie, to z pewnością będę kierować się do Kursanta :)