Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /application/models/offer_readmodel.php on line 16
ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2022-09-08
Kursant: Maria Podlasińska


W szkole jazdy Kursant pracują sami profesjonaliści. Zarówno kurs teoretyczny jak i praktyczny prowadzony jest na najwyższym poziomie. Osoba zapisująca się do tej szkoły jazdy otrzyma dawkę rzetelnej wiedzy m.in z zakresu techniki kierownika pojazdem. Wszyscy pracownicy podchodzą z pasją i zaangażowaniem do swoich obowiązków. W szczególności ujęła mnie dobroć Pani Tatiany z Biura. To bardzo miła i kompetentna osoba, która wszystko dokładnie wytłumaczy i jest bardzo wyrozumiała dla kursantów :)