Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /application/models/offer_readmodel.php on line 16
ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2022-08-11
Kursant: Agata


Bardzo polecam szkołę Kursant. Moim instruktorem był Pan Zbigniew Horosiewicz. Jazdy były prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pan Zbigniew potrafi przekazać przyszłemu kierowcy ogromną wiedzę w przyjazny sposób. Błędy popełnione przeze mnie podczas jazd były szczegółowo omawiane, a sposoby ich rozwiązania nawet rozrysowywane na kartce. Wracaliśmy też na miejsce popełnienia konkretnego błędu i na bieżąco podczas jazdy analizowaliśmy, co powinnam jeszcze poprawić. Pan Zbigniew podchodzi do zajęć z cierpliwością i zaangażowaniem. Udziela cennych wskazówek jak ułatwić sobie wykonywanie niektórych manewrów na drodze, a dodatkowo potrafi odpowiednio ustalić plan nauki jazdy w stosunku do poziomu wiedzy kursanta. Przed kursem nie miałam w ogóle do czynienia z samochodami i obawiałam się, że zostanę wrzucona na gorącą wodę, czyli od razu będzie jazda na mieście, tak jak to miały moje znajome w innych szkołach. Pan Zbigniew jednak na pierwszym spotkaniu pokazał mi od podstaw obsługę samochodu, na pustym placu mogłam spokojnie próbować ruszać, rozpędzać się itd. Dzięki temu czułam się pewniejsza, gdy na kolejnych zajęciach ruszyliśmy na miasto. Polecam również Pana Tomasza Sobola, z którym miałam zajęcia z teorii oraz egzamin wewnętrzny. Zajęcia bardzo ciekawe, wiedza przekazywana w sposób przystępny. Bardzo dużo się z nich nauczyłam, dzięki czemu później przed egzaminem z teorii wystarczyło tylko uporządkować sobie zdobytą wiedzę. Jeżeli ktoś się waha to z czystym sumieniem polecam tę szkołę jazdy :)