ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Szkolenie uzupełniające

2022-08-03
Kursant: Marek


Zapisałem się do waszej szkoły na dodatkowe jazdy przed egzaminem na kategorię A. Od przemiłej pani z biura dostałem numer do pana Zbyszka. Umówiłem się, pojechałem. Egzamin zakończyłem z wynikiem pozytywnym. Chciałbym wyrazić swoją opinię na temat pana Zbyszka. Otóż przyjechałem do niego jako kierowca który nie jeździ na motocyklu od kilku lat. Pan Zbyszek podszedł do mnie bardzo profesjonalnie. Wysłuchał moich potrzeb, uwag. Tak skonstruował tryb szkolenia, że nie miałem poczucia, że coś omijamy. Za każdym razem zwracał uwagę na to co mówię i w czym czuje się słabo. Zadania z którymi sobie nie radziłem tłumaczył i pokazywał z cierpliwością i jasnością. Byłbym niesprawiedliwy gdybym w tym miejscu nie dorzucił dwóch słów o panie Adamie. On również miał udział w moim szkoleniu. Doradzał, podpowiada, uczył. Jak czekałem na egzamin w wordzie był chilę ze mna i rozładowywał napięcie. Parę lat temu robiłem u was prawo jazdy kategori B. Tak samo jak wtedy, tak i dzisiaj jestem bardzo zadowolony z ludzi na których trafiłem w waszym ośrodku.